Snus Hakkında Bilgi Edinin

İsveç Snus Tarihi

İlk adım, beğendiğiniz bir ürünü bulmaktır. Sizin için doğru ürünü seçmek kolay değil, ancak sitemizde en sık satın alınan nikotin poşetlerine göz atarak başlamak iyi bir fikir, onları burada bulacaksınız !

İkinci adım, başparmağınızı ve işaret parmağınızı kullanarak kutudan bir kese seçmektir.
Üçüncü olarak, başparmağınız ve işaret parmağınız arasında ileri geri yuvarlayarak keseyi biraz kabartın. Bu adım, yalnızca tüm torbalar, örneğin İsveç Maçı ürünleri için oldukça tipik olan, yıldız oluşumundaysa gerçekten yararlıdır.

Aromalı poşeti üst dudağınızın altına yerleştirin. Gittiği yere kadar, gerçekten. Yani, dişlerinde değil. Nikotin poşetlerini kullanmaya alıştıktan sonra, muhtemelen nikotin poşetini dilinizin üzerine yerleştirecek kadar rahat hissedeceksiniz ve sadece dilinizin ucunu kullanarak poşeti nazikçe dudağınızın altına iteceksiniz. Bunu bir kez yapabildiğinizde, içine yeni bir kısım koyduğunuzda kimse fark etmeyecek!

Nikotin ve aroma salınımını hissedebildiğiniz sürece orada kalmasına izin verin, bu solduğunda poşet dışarı çıkmaya hazırdır.
Çoğu nikotin poşeti kutusunun üst kısmında, kullanılmış tüm parçalarınızı yerleştirebileceğiniz çok pratik bir yakalama kapağı bulunur. Kaldırımdaki nikotin poşetleri hoş olmadığı için çok kullanışlı. Biliyor musun? Bazı tutma kapakları esnektir ve yerleştirdiğiniz her kese ile genişler. Esnek kapaklı ürünler şunları içerir

LYFT ice cool mint ve LYFT Freeze X Strong