Snus Velo Lyft Freeze

250,00

LYFT-Freeze X-Strong 16mg / g bir nikotin seviyesi ile ilave bir güçlü tütün serbest snus olup. Snus pazarındaki en güçlü nikotin poşetlerinden biri. Lezzet, buzlu bir mentol tadı ve yoğun nane ile fırtınalı bir günde soğuk Alpleri temsil eder. Belki de süper yüksek bir nikotin seviyesi aramıyorsanız, oradaki yeni snuserler için tasarlanmamıştır.

Keseler ince bir formatta gelir ve hepsi beyazdır, bu da bitki liflerinden yapıldıkları ve dişlerinizde renk değişikliği bırakmadıkları anlamına gelir. Torbalar dudağınızın altında gizli olabilir, ancak buzlu yanık hala oldukça belirgindir.

LYFT snus, snus pazarını fırtına ile aldı. İlk başta sevgili Epok’umuzun yokluğu birçok kişiyi eksik hissettirdi, ardından LYFT’nin yeni ve geliştirilmiş tütünsüz Epok olarak piyasaya sürülmesi memnuniyetle karşılandı. Sonuç olarak, LYFT ürünleri hızla en çok satan markalardan biri haline geldi.

İçerik beyanı
Su, dolgu maddeleri (E460), lezzet arttırıcılar (tuzlu su), aromalar, nikotin, ksilitol, koyulaştırıcılar (E401), asitlik düzenleyiciler (E500), salmiak tuzu, tatlandırıcılar (E950).

WhatsApp üzerinden sipariş verin